31 °C
- Иванчо, ти кой повече обичаш? -Тате! - Защо? - Никога не си е вкъщи!
Медът се разтваря в млякото. Добавя се сокът и нарязаният банан. Бърка се до хомогенна смес.
Източник: gotvach.bg