32 °C

Задържаха мъж с канабис в Девин, друг управлявал нерегистриран мотор

 

Две бързи производства са образувани в Смолянско след проверки на полицията на 25 юни 2026 г.

Около 22:00 часа на ул. „Родопи“ в Девин полицейски служители извършили проверка на 43-годишен местен жител. По време на проверката мъжът изхвърлил свивка, съдържаща 3,60 грама суха зелена тревна маса.

При направения полеви наркотест веществото реагирало положително на канабис. Мъжът е задържан за срок до 24 часа, а по случая е образувано бързо производство за притежание на наркотични вещества.

При друг случай същия ден, около 21:20 часа, на път в село Арда, община Смолян, е установен 25-годишен мъж от Бургас, който управлявал двуколесно моторно превозно средство „Сузуки“.

При проверката станало ясно, че превозното средство не е регистрирано по надлежния ред и е без поставени регистрационни табели. За нарушението също е образувано бързо производство.

Източник: Smolyan.bgvesti.NET

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.