Вече 9 месеца ул.“Плачи мост“ в кв.“Байкал“ е в плачевно състояние

Изображение 1 от 2

    Вече 9 месеца ул.“Плачи мост“ в кв.“Байкал“ в Кърджали е в плачевно състояние.Както първи Кърджали бг вести писа,след изкопни дейности на „ВиК“ улицата е почти непроходима.В репортаж на е ТВ се посочва,че хората разчитат на Община Кърджали да прояви инициатива и улицата да бъде готова за експлоатация.В момента обитателите й са принудени да слагат найлонови торбички върху обувките за да изгазят калта.

     Пред камера Таня Тончева коментира,че в участък от улицата след медийните публикации е хвърлен чакъл,но в горната й част и това няма.Пожарна,линейки и машините за сметоизвозване не могат да влязат,категорична е тя.Настояваме за незабавни мерки на Община Кърджали,каза още Таня Тончева.

     Жител на квартала споделя,че са били принудени да пренясят майка му с одеало до автомобил на спешната помощ.

      Хората ,живеещи на улицата са се срещнали с кмета Ерол Мюмюн.Един от тях е обявил,че е готов да легне на разбитата улица.

     Градоначалникът Ерол Мюмюн сподели,че Общината е заложник на политическата обстановка в страната.Тя е без бюджет и инвестиционната й политика е висяща.Той се ангажира с частични дейности веднага след като метеорологичната обстановка позволява.Това ще бъде първа стъпка към основен ремонт.

    Кърджали бг вести

    Снимки:еТВ

    Източник: Kardjali.bgvesti.NET

    Видеа по темата

    Facebook коментари

    Коментари в сайта

    Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.
    Последни новини