Още 3 медала за хасковските борци от държавното в Ловеч

3 медала завоюваха борците на хасковския клуб „Ангел войвода“ от Държавния личен отборен шампионат за мъже в Ловеч.

Радослав Русев се окичи със сребърен медал в категория 82 кг, а бронзови отличия заслужиха дългогодишният състезател Асен Табаков (до 130 кг) и Галин Гочев (55 кг).

Играещият треньор Тунай Бекир участва в групата на 72-килограмовите борци, в която се съревноваваха 25 състезатели. Въпреки че хасковлията имаше контузия на глезена, той е се класира на девето място.

В отборното класиране хасковският клуб се класира на шесто място.

Припомняме, че в женския профил призови места заеха Весела Бръмчева (53 кг) - сребърен медал, Димитринка Георгиева - бронзово отличие, а Ваня Илиева (59 кг) загуби в оспорвана битка малкия финал за бронза.

От ръководството на клуба изказаха задоволство от представянето на борците с треньори Петю Кирев и Стоян Чобанов.

Източник: Haskovo.NET