ФК "Хасково" загуби след обрат срещу "Марица"

ФК "Хасково 1957" записа загуба срещу "Марица 1921" (Пловдив) с 1:2 днес. Срещата от първенството на Югоизточната Трета лига се игра на стадиона на "Ямача".

Първото полувреме завърши при резултат 0:0. Резултатът откриха домакините с точно попадение на централния защитник Дамян Чаушев. В средата на второто полувреме пловдивчани изравниха и минути по-късно реализираха обрат, с което бе оформен крайният резултат.

В следващия 13-ти кръг от футболното първенство хасковлии ще гостуват на "Борислав 2009" в Първомай. Мачът е на 24 октомври от 16 часа.

В други двубои вчера ФК "Димитровград 1947" загуби от "Карнобат" с 0:2, а ФК "Свиленград 1921" победи "Несебър" с 2:1.