Перничанка: „Браво“ на господата от общински инспекторат
- Перник
- преди 14 години
„Бих искала да разкажа на медиите в момент ,когато улиците са непочистени от сняг, хората са затруднени да пътуват на работа или където и да било- господата от общинския инспекторат са супер заети с...