Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако Господ слушаше гаргите, щеше да даде мор по конете.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Чу ли? Ще местят началника ни! Интересно, кой ще заеме мястото му? - Сигурен съм, че ще бъде добър и достоен човек. Все пак познавам себе си от ранно детство.
Професионални
03.10.2017
2,899 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бягали си 3 коня из прерията, мама кон (кобила), тати кон (жребец) и малко жребче, но изведнъж както си бягали стигнали края на каньона и се опитали на спрат галопа си, но жребчето не успяло и паднало в пропастта. Майката си казала: "Какво да правя без сина си, няма смисъл да живея"- и скочила. Таткото си казал: "Като нямам семейство и аз няма да живея"- и той скочил в пропастта, а от долу се чул глас: - Авее, кой ме замерва с коне бе?
- Господине, купете си от тези ризи. Те са много здрави и просто се смеят на пералните машини... - Знам, знам, две от тях вече се скъсаха от смях.
Иванчо пита дядо си: - Дядо на кого му става хубаво, когато правите секс с баба? - На мен! - отговорил дядото. Отишъл Иванчо при баба си и и задал същият въпрос. - На мен! - отговорила бабата. - На кой да вярвам? - казал Иванчо. - Дядо казва на мен и ти казваш на мен. Кое е вярното? Тогава бабата казала: - Щом е така питай дядо си: Като го сърби ухото и той го чеше с пръста си, на кое му става хубаво на пръста или на ухото?
Навън пеят славейчета, птички и…други славейчета. Учител по литература
Момче успокоява момиче: - Хайде не плачи, станало ли е нещо? - Моите родители са против нашата сватба… - Няма нищо, не се притеснявай, ще си намеря друга булка.