Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Повечето хора имат 23 двойки хромозоми. Чък Норис има 72 двойки и всичките са отровни.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Тя толкова плака, че после цялото и лице беше в плака...
Бисери
03.10.2017
3,247 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Обичаш ли спорта? - Секса брои ли се?
От новините: - От наши, добре подкупени източници в Министерски съвет, получихме новия План за борба с корупцията.
Отишла Пена една готина в града на панаир . Връща се, а на полата и цепка . Вуте я пита : - Оти, Пено, каква е тая цепка ма? Тя нали е малко проста, чула, недочула за прасеца, казала : - Епа, да ми се види прасенцето - отговорила му тя. Отишла Пена другата готина пак на панаира . Връща се, а на полата и още една цепка . Вуте пак я пита : - Оти, Пено, защо имаш още една цепка на полата ма? - Епа, да ми се види и другото прасенце. Вуе не издържал и и казал : - Епа, сложи си и още една трета цепка да ти се види и кочинката!
Американски бизнесмен в Париж. Хотел "Риц". Предавайки багажа си на пиколото, бизнесменът му нарежда: - Когато се върна довечера ще имам нужда от разпускане. Искам в стаята ми да има осемнадесет годишна блондинка, каса с уиски, арфа и цукало! Изненадан пиколото не съумява да запази самообладание, затова бизнесменът обяснява: - Когато съм уморен от деловия ден и изпия бутилка уиски, все ми е едно да ли ще чукам 18 годишна блондинка или ще свиря на арфа, но цукало ще ми трябва във всички случаи!
Мениджър се връща от командировка - каца с Boeing-а, качва се на Ford Focus, кара до града, вечеря в McDonalds, прибира се вкъщи, взима си душ, мие си косата с Head&Shoulders, мие си зъбите с Blend-a-med. Преди да си легне включва лаптопа си Hewlett-Packard, зарежда се MS Windows, влиза в интернет, логва се в един форум и започва да пише: "Американците нищо не произвеждат, американците само печатат пари, Америка скоро ще пропадне.."