Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пиеща, пушеща и хойкаща жена търси спътник в живота, който ще й позволява да прави всичко това за негова сметка.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В поликлиниката влиза прежълтял мъж и се държи за корема. — Докторе, вчера ядох миди и сигурно са били развалени, защото ужасно ме боли корема! — Не усетихте ли неприятен мирис, когато ги отваряхте? — Трябваше ли да ги отварям?!?
Разни
03.10.2017
2,165 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две пияни чукчита падат в трап.Стоят си долу и се опитват да се качат горе.Минало се време и едното чукчи казало: - Ае,брато,аз още веднъж се пробвам да се кача и ако не успея си тръгвам.
Лошо време се оправя, лош човек - никога.
- По какво си приличат жената и урагана?! - И двете идват с духане и си отиват с къщата!
Африканец, американец и българин отишли на състезание кой ще стой по-дълго в пещера. Влезнал африканецът и отвътре се чуло: - Аз съм Джо синьото око! - африкаецът се изплашил и избягал. Влезнал американецът и пак отвътре се чуло: - Аз съм Джо синьото око! - побягнал и той. Влезнал българинът и тамам се подготвил да спи, попръцкал си и се чуло: - Аз съм Джо синьото око! А българина казал: - Абе, айде млъкни, да не ти насиня и другото!
Иванчо отива на училище. По пътя намерил огледало паднало на земята. Вдигнал го и казал: — Мале колко грозна снимка, и аз да бях, и аз щях да я изхвърля!