Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Като какъв Бойко Борисов посети "Стар Академи"? - Като представител на шоу-бизнеса.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Оказва се, че и при мъжете има стандарт за красота - 190/80/20.
Бисери
03.10.2017
3,517 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Хайде да отидем на цирк. - Защо? - Да погледнем нашите отношения отстрани.
- Госпожо аз имам вкъщи сборник с една много трудна задача, ще го донеса да ми я решите. - Както е тръгнало донеси ако имаш и нещо за пране да ти го изпера Преподавателка по математика в 151 СОУ коментира изказване на ученик
Две мутри се скарали със своя шеф, защото той им казал, че никой нямало да познае, че са мутри. Обзаложили се, и мутрите тръгнали да разпитват хората. В първото село попитали едана баба, но тя не можала да познае каква им е професията. В друго село попитали един дядо, но и той не им казал. Отчаяни, че изгубили облога, тръгнали да се пребират. По пътя срещнали един овчар с 3000 овце. Спряли при него и го попитали, но и той не им отговорил. Тогава те му казали, че ако не познае ще вземат една овца. Овчарят не познал и те взели една овца. Кога тръгнали да я качват в колата овчарят казал: - Чакайте, знам какви сте. - Какви сме - казали те. - Ами мутри сте. - И как позна? А овчарят казал: - Ами толкова сте прости, че от 3000 овце хванахте Кучето.
Един човек влиза в супер high-tech бар, където робот стои зад плота вместо барман. Отива човекът на бара, а роботът го пита: - Колко е Вашето IQ?. Човекът отговаря: - 150. Роботът веднага му сипва 16-годишно уиски и започва разговор за глобалното затопляне, интерференцията на заобикалящата среда, квантовата механика, нанотехнологиите и т.н. Човекът остава много впечатлен от вечерта и затова и на другата вечер решава да тества робота. Когато роботът го пита за неговото IQ, той казва 80. Веднага роботът му сервира бира и му говори за футбол, карти, любими ястия, жени и пр. Все така заинтригуван, човекът се връща на следващата вечер отново. Роботът го пита: - Колко е Вашето IQ?. А човекът отговаря: - Мисля, че е около 20. Тогава роботът му сервира една голяма чаша с червено вино и го пита: - Е, значи пак ще гласуваме тази неделя, а?
Обичам боулинга! Това е единственото място където може да си пиеш бирата и при това да си мислиш, че се занимваш със спорт.