Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама приятели си говорят за жени: - Вчера с каква мадама се запознах! Ей-такива големи цици! - Абе ти с тия твоите очила десет диоптъра
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Нищо не спомага така за развитието на търговията и банковото дело, както глупаците.
Бисери
03.10.2017
3,483 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младеж прави секс с приятелката си за първи път. Работи, поти се, а тя не реагира. Накрая ядосан я пита: - Какво става, нищо ли не чувстваш? - Мисля, че проблемът е в размера на органа ти, скъпи - отвръща тя. - А аз откъде да знам, че ще свири в катедрала? - ядно реагира младежът.
Магистрала "Тракия" е наречена така в чест на племето, направилo първата копка.
В коридора на болницата. Жена трескаво дочаква излизащият от реанимацията лекар и го пита: - Докторе, как е мъжът ми? - Как да Ви кажа... не е добре. Една седмица в реанимацията. После още месец интензивни грижи у дома, трябва да му сменяте подлогата и да го къпете всеки ден, той ще бъде в безпомощно състояние. После още два месеца санаториум и още няколко месеца домашни грижи... това няма да излезе НИКАК евтино... А и той никога няма да се възстанови и няма да може да се движи. Следва пауза, в която докторът гледа пребледнялата и мълчалива жена, след което продължава: - Успокойте се, госпожо, шегувам се! Умря мъжът ви, почина!
Случка в дискотеката. - А-а-а-а...Ох, момичета, счупих си нокътя! - Е що викаш толкова? - Не мога да го извадя от носа си!
- Ромео, днес ти ще бъдеш Жулиета...