Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Той е такъв карък, че успя да се пореже с хартия. - На всеки може да се случи. - С тоалетна хартия?!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Статията ти за жената, която се загубила в гората и прекарала 40 дни без да хапне нищо, предизвика огромен интерес у читателите. - Така ли? И какъв? - Ами обадиха се десетки шотландци да питат дали могат да се оженят за нея.
Семейни
03.10.2017
3,462 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се двама приятели. - Чух, че пак си се оженил! - Да, за Кети. - Но това е сестрата на бившата ти жена! - Да, просто съм свикнал с тъщата.
Джон и Нанси, женени от 40 години, решили да подновят клетвите си и да се оженят повторно. Започнали да обмислят детайлите със своя приятелка и Нанси споделила, че не иска да бъде в традиционна бяла рокля. Приятелката попитала: - А какви обувки ще носиш? Нанси отговорила: - Сребърни, за да подхождат на косите ми. Тогава приятелката се обърнала към Джон: - Тогава ти, предполагам, ще дойдеш бос.
Качва се в автобуса пиян мъж. По някое време идва контрольор, а се оказва, че пияния е без билет: — За ракия имаш пари, а за билет – не? — Ама аз бях на гости и един приятел даде ракия – оправдава се пияният. — А защо не ти даде за път? — Как да не ми е дал… – и вади от джоба си шише ракия.
циганче пита жена-регулировчик: - Како, како, какво правиш? - Давам път. - дай ми е на мен един път тогава
Началник към подчинения си: - Добре ли си помислихте за Вашата заплата преди да ме напсувате? - Не, преди да Ви напсувам си помислих лошо за заплатата си!