Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
30°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Във Финския залив се е разбил танкер, превозващ спирт. Огромно петно руснаци се движат към мястото на събитието.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Военни
- Редник Петров, как се почиства автомат? - Ами първо, поглеждаме му серийния номер… - Чакай, чакай… Това пък защо? - Ами да не стане някаква грешка - за какво ми е да чистя чужд автомат?
Военни
03.10.2017
5,287 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика: - Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам. - А, не не мога, уморена съм. - Добре де, ако аз не позная ще ви дам $500. - А не,... е добре хайде. И така мъжът задал някакъв въпрос, блондинката не знаела и му дала $5. Дошъл нейния ред: - Кое е това нещо, което се качва в гората на четири крака и слиза на три? Мъжът почнал да мисли, мислил, мислил нищо не измислил. Извадил лаптопа и почнал да рови. Но накрая се отказал извадил и й дал $500. Дошъл негов ред: - Добре де, какво е? - Ами, и аз не знам - казала тя и му дала 5$.
Блондинка посреща късно прибиращия й се мъж. - Мили, къде толкова дълго беше? Вече не знаех, какво да си мисля. - Скъпа, ти си си била в обичайното състояние значи.
Рибар хвърля въдицата и почти веднага плувката му започнала да се мята, потъва и т.н. Вади си той въдицата и червеят: - Абе, ти луд ли си? Тия риби долу ще ме изядат.
Иска ми се в любовта да е, като във волейбола, когато извикаш "моя е" и всеки се отдръпва встрани. Обаче по скоро е като във футбола, когато е в теб и всеки се засилва да те събори.
Блондинка се обажда на доктора: — Ало, докторе, помогнете. Сестра ми я боли главата и има температура. — Висока ли е? — Да, един осемдесет и два!