Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отива един програмист на очен лекар. Сяда за преглед на очите срещу таблицата. - Прочетете, моля! - " ЩЕНГВ".. Докторе, нещо с енкодинга не е наред!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Полицаи
Млада жена се съблича и влиза в реката да се къпе. Изведнъж от храстите изскача горския: - Къпането тук е забранено! - А защо не ми казахте преди да се съблека? - Събличането не е забранено.
Полицаи
03.10.2017
4,037 прегледа
Следващ →
Още вицове
Доктор Иванов се запознал с известен писател. На сбогуване Иванов помолил писателя да му надпише последната си книга. Започнал писателят: "Когато д-р Иванов лекува, в София болниците стават ненужни, със земята ги сриват..." Иванов надничал през рамото на писателя и се усмихнал: - Колко мило! Но писателят продължил: "...а вместо тях, гробища откриват"
Общото между "Ботев" и "Манчестър Юнайтед"? И в двата клуба играе само един българин...
Из обясненията на главния счетоводител. "Закъснях за работа, защото сънувах, че свършвам годината, в следствие на което изпитах серия неконтролируеми оргазми."
- Отворете! Полиция! — Вече нямате и с какво да си отворите ли?! До къде стигна държавата!
- Защо акулите не нападат адвокати? - Професионална солидарност.