Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дъвката умора не знае, но устата знае!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Най-трудното в работата е да си гледаш работата.
Бисери
03.10.2017
3,559 прегледа
Следващ →
Още вицове
Дебел, плешив мъж отива в агенция за запознанства и казва: - Нямате ли в компютъра някоя особа, която да не я притеснява моя вид, да не се интересува от моята професия и доход и да има големи цици... Служителката щрака по клавиатурата: - Хм...всъщност има един резултат....но за съжеление сте вие самия.
Жената е като биричката..вкусно ухае, добре изглежда...и една винаги е малко.
Един професор по анатомия всеки път започвал и завършвал своите лекции с мръсен виц. Но един ден на студентките им писнало и решили на следващата лекция просто да станат и демонстративно да напуснат залата. Професорът влязъл и още от вратата почнал: - Знаете ли, че на едно племе в южна Африка, мъжкият полов орган достига средно 25см. Всички жени вкупом се изправили и се насочили към вратата. Професорът се ухилил до уши и извикал след тях: - Не бързайте толкова, самолетът за Африка излита чак след 6 часа.
Из дневника на интернет-маниак: "Реших коренно да променя начина си на живот. Изтрих си всичките bookmark-ове с порно страници."
Сляп и глух соят в ресторант. По едно време слепият казва на глухия: - Падна ти косъм в супата. Слепият му написва на листче: - Толкова ли силно цопна, че го чу?