Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бъдете внимателни и хладнокръвни. Да имаш студена глава е също така необходимо, както и да имаш горещо сърце. Дж. Лебок
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Учителката пита: - Деца, искате ли да ви кажa как се е появил първият човек? Отзад Иванчо се обажда: - Госпожо, нас по ни интересува как се е появил третия!!!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,775 прегледа
Следващ →
Още вицове
АКО: - Постоянно сте в отлично настроение, - Имате прекрасни приятели, - Имате ослепително красива приятелка, - Получавате огромна заплата, - Не страдате никога от махмурлук, - Никога не сте били на зъболекар, То имате само един изход: КАЖЕТЕ "НЕ" НА НАРКОТИЦИТЕ!
У нас винаги индексират пенсиите справедливо: инфлацията е 5 процента и пенсиите се качват с 5 лева...
Началникът на полицията се обръща към новопостъпил полицай. - Като новобранец, ти ще се изправиш пред някои трудности. Например какво ще направиш, ако се наложи да арестуваш тъща си? - Ще повикам подкрепление.
Една блондинка катастрофира с колата. Полицаите идват на местопроизшествието. Питат блондинката какво е станало. — Ми, какво да кажа! Карам си аз по пътя и една елхичка ме следва. Аз надясно – тя надясно. Аз наляво и тя наляво. И по едно време, забих се право в едно дърво! Това е! Полицаите оглеждат. Единият записва нещо, а другия оглежда колата. По едно време вторият изкрещява: — Каква ти елхичка, бре! Това ти е ароматизатора на колата!
След празника се чувстваш сякаш вчера си умрял, а днес сутринта си възкръснал от мъртвите...