Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
30°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тъщата към зет: — Скъпи зетко, имам две новини за теб: една лоша и една добра. Зетят: — Виждам, че си жива и здрава, кажи сега хубавата новина.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Питат радио Ереван: - Как умира една мозъчна клетка на блондинката? - Самотна!
Радио Ереван
03.10.2017
4,962 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива нещастен евреин при равина и казва: - Рави! Аз съм толкова беден, толкова беден! Даже мляко нямам за ядене! Равинът: - Добре синко, не говори повече, прибери се вкъщи и всичко ще е наред. След няколко дни същият евреин тича при равина и крещи: - Рави, порастна ми женска гърда и от нея тече мляко, ама аз не те молих за това! Равинът: - Какво да се прави, синко! Ние сме си такъв народ – по-лесно ни е да направим чудо, отколкото да дадем пари на някого!
Този неловък момент, когато родителите мислят, че ти вече спиш.
Доктор към пациент: - А сега се пригответе, ще бъде доста неприятно...Готов ли сте? 500 лева!
Скъпи Дядо Коледа, искам хронично здраве, прогресивно щастие, рецидивиращ успех, хипертонична заплата и вечно бременно портмоне без опасност от аборт!
Срещат се англичанка, французойка и българка. Англичанката: — Аз, когато се омъжих заявих: няма да пера и да мия чиниите. Съпругът ми изчезна, един ден не го виждах, втори ден не го виждах и на третия си дойде с пералня и миялна машина. Французойката: — И аз когато се омъжих заявих: няма да пера и да мия чиниите. Съпругът ми изчезна, един ден не го виждах, втори ден не го виждах и на третия си дойде с прислужница. Българката: — И аз същото казах след сватбата: няма да пера и да мия чиниите. Съпруга ми изчезна, един ден не го виждах, втори ден не го виждах и на третия прогледнах с лявото око.