Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иван и Киро стоят на плажа, Иван казва: - Виж го това гадже направо е супер. - Ама ти нали си женен. - Е какво от това като съм женен. - Е не е хубаво - отвръща Киро. - Еми то, ако беше хубаво и Господ шеше да е женен.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Един пияница пита друг: - Разправят, че всички пътища водят към Рим?! Вярно ли е? - Вярно е.. - Тогава защо всеки път се оказвам в изтрезвителя!?
Пиянски
03.10.2017
1,434 прегледа
Следващ →
Още вицове
Компания митничари се събрали да празнуват, седнали на масата и всеки почнал да вади цигари - все \"Марлборо\", \"Лъки\", \"Парламент\" и само един извадил \"Арда\". При което другите го погледнали като треснати: - Ти от къде имаш пари за цигари бе!?
Иванчо видял падаща звезда и в бързината се зачудил какво да си пожелае. На другия ден пред къщата му го чакало колело с цици.
56 процента от българите искат да се отворят всички досиета, другите 44 процента се срамуват гузно...
Един пита своя приятел. който е депутат: - Кажи ми, как забогатя? - Ще бъда кратък. Крада.
Въпрос: Защо Бог е създал тъщата? Отговор: Защото дяволът не може да е навсякъде.