Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съдейки по политиката на толерантност към имигрантите, столицата на Великобритания не трябва да се казва "Лондон", а "Вавилондон".
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Поради ремонт брьснеме отзад. Надпис на брьснарница
Бисери
03.10.2017
3,659 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мой приятел завърши университета, почна да прави пари и направи откритието, че да прави пари е можел да почне преди пет години!
- Мъжът ми е цяло слънчице... - ?!?!?! - Вечер изчезва, а сутрин се появява...
Падна козирката на летище Пловдив. По стара българска традиция паднала е с 15 минути закъснение. (поне така е пишело на таблото "пристигащи")
Влиза младеж в бара и с бързи стъпки се запътва към самотна девойка. Директно пита: — Ще правиш ли секс с мен за 100 лева? Мацката възмутено отговаря: — Не! В никакъв случай!!! — Аре ма… Много ми трябват!
Доктор изписва двама луди: - Ако усетите, че другият не се е възстановил напълно, се обадете да си го приберем. Лудите се върнали в апартамента си. Преди да си легнат, единият казал: - Аз съм нощна лампа. Аз съм нощна лампа. Аз съм нощна лампа. Другият веднага се обадил в лудницата: - Ало, докторе, Пешо ми виси над главата и твърди, че е нощна лампа. - Ами, ти не му обръщай внимание. - Е, да, но аз не мога да спя на светло!