Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
30°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- И как се отказа от пиенето? - Стана от само себе си. Излизам веднъж от кръчмата и виждам насреща си тъщата... В два екземпляра!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ученически: - Той бил бедна душица - имал само едни гащи на гърба си.
Бисери
03.10.2017
3,493 прегледа
Следващ →
Още вицове
Всички животни решили да си направят пътешествие по морето... Видяла лисицата папагала, че скача по палубата и го попитала: - А бе, Поли ти що скачаш? - Скачам щот съм дупе. На Лиса и се приискало и тя да е дупе и започнала и тя да скача. Дошла баба Меца и като ги видяла ги попитала: - А бе, вие защо скачате? - Скачаме щото сме дупета. Баба Меца не останала по назд и тя заподскачала. Дошъл слонът и ги попитал: - Ей, кво правите вие? - Скачаме щото сме дупета. Слонът започнал да скача, корабът почнал да потъва, всички животни почнали да се давят, само папагалът полетял и им казал: - Аре, са щом сте дупете летете!
Блондинка: Какво е това?- И посо4ва с пръст корема на бременна жена. Жената: Тава е дете! Блондинката: За6то сте го изяла?
- Колко програмисти са нужни, за да убият една хлебарка? - Двама. - Защо? - Единият държи хлебарката да не мърда, а другия й инсталира Windows`95.
Според Библията, Бог създал вселената за 6 дни. Преди това обаче Чък Норис създал Бог като щракнал с пръсти.
Един човек спечелил голяма сума от тотото и решил да си купи игрище за голф. За да се научи да играе наел голф учител със световна слава. Преподавателят му дал първите си наставления: - Това е стик? Това е топка? Виждате ли онова знаменце ей там в далечината. Целта на спорта е да ударите топката със стика и да я изпратите възможно най-близо до дупката, която е точно до знаменцето. Начинаещият удря по топката и тя застава точно на ръба на дупката. - Страхотно! - казва учителят - За малко дори щяхте да я вкарате. - По дяволите. Нали ти ми каза, само да я доближа до дупката.