Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един човек получил внезапно клаустрофобия. Попитали го от какво: - Возих се в един асансьор с Лара Крофт.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В ресторанта: - Ние поръчахме преди два часа! Колко още може да чакаме?! - Максимум 15 минути. След това затваряме.
Разни
03.10.2017
1,387 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пациент на операционна маса: — Докторе, махнете тази идиотска маска, така или иначе Ви познах!
Чиста съвест - това е първият симптом на склерозата.
Вървели поп и попадия по улицата, и видели майстор да зида една къща и да мисли нещо. Попадията казала на попа: - Попе, питай го какво се е умислил! - Питай го ти, мене какво ме интересува-отговорил и попа. -Айде бе попеееее, моля те! Попа кво да прави, обърнал се и рекъл: -Майсторееее, кво си се замислил там? А майсторът: -Мисля на един поп ли да го туря или на два попа. -Аааааааа, тури го на попадията, тя ме накара да те питам!
- Обвиняеми, шестима свидетели пред съда потвърдиха, че точно вие сте извършили обира! - казва съдията. - Господин съдия, ако знаете на мен какви ми ги наприказваха за вас шейсет души, ама аз не им вярвам!
- Блондинка и брюнетка падат от небостъргач, коя ще падне по-бързо? - Брюнетката, защото блондинката ще се спре на няколко пъти да пита накъде да пада.