Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Не искам никой да обидя" - много удобна фраза. Казваш я - и обиждай, който си искаш.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо никога не излизаш в отпуск? Нима твоята фирма не може без теб? - Затова и не излизам. За да не разбере шефът, че може и без мен.
Разни
03.10.2017
1,576 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разговор между Господ и Адам: -Господи,защо направи жената толкова красива? -За да се влюбиш в нея,чедо мое. -А защо я направи толкова работлива? -За да се влюбиш в нея,чедо мое. -А защо я направи малко глупава? -За да се влюби в тебе,чедо мое.
Из ученическо съчинение: "Едно време живеели големи животни, наречени динозаври, които, поради смяна на сезона, измрели."
Двама наркомани си говорели. Единия казал: - Ей пич малее ако знаеш кво куче си купих... Полицейско от тия дето надушват дрогата. - Е и? - Е ми слагам му нужните пари на каишката и то ми носи стоката.
Въпрос към радио "Ереван": - Каква е приликата между прашките и бодливата тел? Отговор на радиото: - И двете защитават собствеността, без да пречат на видимостта!
Полицай записва данните на арестуван: -Женен ли сте? -Да. -За кого? -За жена. -То е ясно че е за жена. -Защо да е ясно? Сестра ми например е женена за мъж.