Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На месаря му се ражда първо дете. Седи и той там, гледа, нали само веднъж му се ражда на човек първо дете. Излиза детето и акушерките го дават на месаря да го претегли. Слага го той на кантара и казва: - 3 и 600!Така ли да го оставя?
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо тези гадни мухи летят все около мен? - Сети се сам... - Сладък съм?! - Голям оптимист си...
Разни
03.10.2017
2,066 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива една жена на доктор. - Докторе, много са ми малки гьрдите. Доктора я оглежда внимателно и казва: - Вземете едно руло тоалетна хартия и всеки ден по 30 минути на ден се тьркайте между гърдите. - Но това ще помогне ли, докторе? - пита тя. - Еми като гледам какъв задник сте отпрали, госпожо, би трябвало!
- Извинете, седите на шапката ми. - Знам. Ще си тръгвате ли вече?
Три тъщи. Първата: - Моят зет чете списания за птиците, вероятно, като малък е мечтаел да стане орнитолог. Втората: - А моятч чете кулинарни списания, готвач вероятно е искал да стане. Третата: - А съдейки по списанията, които чете моя, е мечтаел да стане гинеколог.
- Миче, каква е температурата навън? - Нормална, тридесет и шест и шест.
Съпруга обяснява на мъжа си, че лекарят й е препоръчал да смени климата и го пита: - Къде да отида? На Малдивските или на Сейшелските острови? Мъжът отговаря: - На друг лекар.