Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо в американски филми мъжете, стоящи пред писоара, гледат не надолу, както ние, а към стената? - Защото няма какво да гледат!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
На децата на работниците от птицекомбината в Костинброд в киндер-сюрприза винаги има една и съща играчка - жълтък.
Бисери
03.10.2017
3,483 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж се прибира по-рано от командировка и вижда пред вратата 45 номер маратонки. Навежда се и слуша: - Мило, представяш ли си какво ще стане, ако мъжът ми се прибере в този момент? В отговор се чува с дебел глас: - Ще му хвана врата и ще го извия като на пиле... А пред вратата съпругът показал среден и казал тихо: - На, на, ще хванеш аз съм още 2 дена командировка!
Иванчо отива на училище. По пътя намерил огледало паднало на земята. Вдигнал го и казал: - Мале колко грозна снимка, и аз да бях, и аз щях да я изхвърля!
Въпрос: Защо охлювите не карат мотори? Отговор: Защото ще им се веят рогата!
- Новото Ви куче-пазач зло ли е? - Може да се каже! От една седмица се опитваме да си влезем в къщи.
- Ето ви таблетките. - Аз няма да ги пия. - Защо? - От вашите таблетки много бързо ми свършват болничните!