Петък, 21 август 2026
|
Първомай
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Събуди се, погледна се в огледалото и разбра - не е било Нескафе!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
Малкия Михаел Шумахер се записва да тренира картинг. Баща му го пита: - Какво учи на първата тренировка? - Да пръскам с шампанско.
Спортни
03.10.2017
4,506 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се бялата и кафявата мечка. - Аз спя докато не се стопят лесовете и снега - казала кафявата мечка. - Тогава ако и при нас беше така, ние щяхме да проспиваме живота си!!! - казала бялата мечка.
Лили Иванова се похвали, че всичките билети за концерта й са продадени. Естествено, че са продадени. Тя не е правила толкова голям концерт от два-три века.
Бъди ДЯВОЛ, за да не те пратят по дяволите!
Жена, с бебе на ръце, влиза в автобуса от предната врата. Шофьорът поглежда детето и възклицава: - Какво грозно бебе! Бясна, жената се тръшва на последната седалка. Там един пътник я поглежда въпросително и тя му обяснява: - Шофьорът току-що ме обиди жестоко! Мъжът отвръща: - Веднага идете и му дайте да се разбере на този нехранимайко! Хайде, вървете смело! Аз ще подържа маймунката.
автор: Иво Иванов - Аз лично ще нося ли някаква съдебна отговорност, ако кажа на професионален убиец да ходи да си гледа работата? ---- - Защо рибата тон не тежи 1000 килограма? ---- - Защо диспечерите на земята си губят времето да говорят на пилотите на изтребители, след като знаят, че те се движат със свръхзвукова скорост? ---- - Някой някога виждал ли е облечена вода? ---- - Разумно ли е да се насърчава един ковач да ходи да забива гаджета?