Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако си изпуснал шанса си, никога не мисли, че е бил последния. Ще има и други, които ще може да изпуснеш.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Всеки мъж е длъжен да направи три неща през живота си: да преспи с брюнетка, блондинка и червенокоса. По принцип се допуска да се направят и трите неща наведнъж.
Разни
03.10.2017
2,233 прегледа
Следващ →
Още вицове
В тъмен подлез двама се целуват: — Обичаш ли ме? — Обичам те. А ти мен? — И аз те обичам. Но как се казваш? — Пешо. А ти? — По дяволите! И аз се казвам Пешо!
В Корея създали куче-робот и случайно го изяли.
Жена към мъжа си: - Скъпи, скоро ще те направя най-щастливия човек на земята! Мъжът отговаря: - Все пак ще ми липсваш!
Кой каза, че времето не се връща назад ? Я идете в "Carrefour" Бургас. Аз, последната опашка за банани я помня през 1988 г.по коледа. Как хубаво ми стана, ... скоро ще започне национализацията, сигурен съм.
На пешеходна пътека кола блъснала пешеходец. Шофьорът на автомобила се навел над жертвата и казал: - Имаш късмет, че съм лекар. Блъснатият надигнал глава и отговорил: - Ти обаче не, аз съм адвокат!