Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Два заека минавали покрай порно магазин и единия казал: - Виж вече са пуснали моркови на батерий...
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
- Що е карфица? - Пирон на диета...
Тъпизми
03.10.2017
2,796 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влизат в банката маскирани Мечо Пух и Прасчо. Мечо Пух викнал: — Това е обир! — А, къде е оръжието? – пита учуден касиерът. Мечо Пух сваля на Прасчо маската и пита: — Да се изкашля ли?
Прибира се едно момченце на Коледа в кащи и майка му го води в една стая пълна с играчки и му казва: - Всичките тези играчки са за теб, дете мое. Отиват в друга стая и тя пълна до горе с играчки, майката му казва същото. Отива момченцето в хола и гледа там братчето му си играе само с едно камионче. Пита го: - На теб само това ли ти подариха? То отговаря: - Да! Братчето му започва да се смее и му казва: - А пък на мен две стаи с играчки ми подариха. - Да ама аз не сам болен от рак, нали?!
Кой помни тези времена? "Отивам да си купя видеоплеър. Прати ми съобщение на пейджъра ако ти трябвам."
- Работите ли? - Да, сезонна работа. - С какво се занимавате? - Продавам очила за гледане на слънчевите затъмнения.
Съперниците на Майкъл Фелпс настояват да му бъде направен ДНК тест, за да се докаже, че не е генетично модифициран човек.