Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На въпроса: — Кои повече харесвате – блондинките или брюнетките? Истинският мъж трябва да отговори: — Да!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Той: Плакала ли си? Тя: Да.. Как разбра? Той: Мустака ти е мокър...
Разни
03.10.2017
1,753 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво е заядливост? - Това е на 31 декември в 23:59 да чукаш по стенета и да крещиш, че ти пречат да спиш!
Катаджия спира кола за превишена скорост и с голяма изненада вижда,че нарушителката е жена му. - 20 лева глоба(без квитанция) Жена му плаща,и псувайки натиска газта, а катаджията обяснява на колегата си. - Тези 20 лева вече трета година,вечер преди да я изчукам и ги давам,а сутрин като отива на работа, по този начин си ги вземам обратно.
Бивш месар решил да си смени професията и станал акушер. При първото израждане слага бебето на везните и се обръща към родилката: - Три килограма и двеста грама. Толкова ли да остане?
.. и яви се Той и му каза на Ной от Перник: -Направи лодка ,в която да събереш всички модели Golf,за да има какво да караш като мине потопа.
- Вдигай платната! - Но капитане... Ние си имаме двигател. - Добре тогава. Вдигай двигателя!