Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Грета Гарбо:За да покажеш достойнствата си се иска много повече ум, отколкото за да прикриеш недостатъците си.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
Вчера ме изгониха от урока по математика. Очевидно, правилният отговор на въпроса "Какво идва след 69?" не е миене на устата.
Ученически
03.10.2017
3,588 прегледа
Следващ →
Още вицове
За да убиеш време, даже не трябва да се прицелваш.
Една еврейка влязла във зоомагазин. Видяла един много красив папагал. Но продавачката и казала -Този папагал е бил във публичен дом! Нищо, вземам го. Закарала го у дома си а папагалът -Аааа, нов бардак нова мадам! Прибрали се дъщерите и от училище папагала -Ааааа, нов бардак, нова мадам и нови момичета! Прибрал се и мъжът и от работа а папагалът -Ааааа, нов бардак нова мадам, нови момичета, стари клиенти -Здрасти Исак!
Не е толкова страшен зъболекаря, колкото неговия ценоразпис.
Мъж и жена правили секс на питник и през това време на жената й влезнала една хлебарка в .... Отишли при доктора и мъжът казал: - Докторе, на жена ми й влезе хлебарка в .... Докторът казал: - Не се притеснявай, аз ще си го вкарам веднъж и ще го изкарам рязко то ще стане вакуум и ще излезне. Но уви доктора направо си я е почнал и мъжа му вика: - Докторе, докторе, какво правите, нали само веднъж щяхте да го вкарате. Док казал: - Като не мога да я изкарам, ЩЕ Я СМАЧКАМ!!!!
Срещат се две светски лъвици: - Мила, гледам те: днес си с еднотонен грим! - Въобще не е в един цвят! - Аз за цвета не казвам нищо. За тежестта.