Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жените мазохистки са най-добрите домакини. Те са вързани или за къщата, или за кревата.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Между приятелки: - Колко гаджета имаш? - Едно... и две наум.
Разни
03.10.2017
2,242 прегледа
Следващ →
Още вицове
Въпрос: Каква е разликата между черквата и жената? Отговор: При черквата първо влизаш и после се молиш, а при жената е точно обратното.
И събрали се на Тайна вечеря учениците на Исус. А сред тях имаше един непиещ.
Чапаев и Петка хванали един от белите. Разпитват го, а той мълчи. - Да му забием клечки под ноктите! - предложил Петка. Речено-сторено. Белият обаче излязъл корав и продължили да мълчи. - Да му подпалим малко ходилата? - дава нова идея Петка. Белият издържал и на огъня. - Слушай, Василий Иванич, я да го напоим хубаво с водка, а сутринта няма да му даваме нищо за махмурлук! - Петка, ние да не сме садисти! - възмутил се Чапаев.
Тодор Живков: "Казват, че нашата власт се клати..." (Тишина в залата) "... То и на коча мъдете се клатят, ама не падат!"
Седи си един борец вкъщи, и идва синът му, заедно с някаква мадама: - Тате, запознай се, това е приятелката ми... - Ако искаш да се жениш за нея - добре. Обаче ако искаш да я повозиш на джипа ми - гледай си работата!