Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Майката пита Иванчо: - Защо не си играеш с Петьо? - А ти би ли си играла с някой, който лъже, бие и псува? - Не! - Виждаш ли! И Петьо не иска.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
От прогноза за времето: "Не си режете ноктите на краката, утре през целия ден ще са отрицателни температурите и ще се появят поледици"
Разни
03.10.2017
1,908 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо си се разбързал така? Къде отиваш? - Най-напред при бижутера, а след това при акордьора. - Но какво се е случило? - Неприятности! И жена ми, и роялът се разстроиха.
Пияница върви по улицата с бутилка в ръка и пита минувач: - Пиеш ли? - Не, защо? - Тогава ми подръж шишето да си вържа обувката!
Хората изобретяват бира, която сама се изстудява... Скоро очаквяайте и бира, която сама се пие
тя: А сега съм гола, както майка ме е родила... той: Глупачка! Включена ти е уеб-камерата! Дънки и блузка не е както майка ти те е родила!
Мъж и жена празнуват златна сватба. Съпругът, след няколко чаши, пита жена си: -Скъпа, имам чувството че Джон, най-малкия от седемте ни сина, някак си не прилича на другите....... да не е от друг баща? Съпругата навежда глава и едвам проговаря: -Да, скъпи, така е... На съпруга, сърцето се свива от болка, но все пак със сълзи на очи я пита: -Скъпа, моля те, ще ме заболи ужасно. но аз трябва да знам....кажи ми кой е баща му -Ти скъпи