Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
30°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Правилото на тринадесетия удар:Ако часовникът удари тринадесет пъти, това не само означава, че тринадесетия удар е неверен. Той поражда съмнения във верността на всеки от първите дванадесет удара.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Не ме търси в гората. Нямам бензин в колата. Чакай ме в леглото! Идвам с колелото...
Семейни
03.10.2017
5,152 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един борец си пътува с колата. Пуска радиото и чува: - Вие слушате радио FM+! А борчето казва: - Тия па откъде знаят кое радио слушам!
Дългите коледни и новогодишни празници се дават на българина, за да може той да изяде и изпие всичко, което е спестил за годината.
Оплаква се един художествен редактор в порно списание: - Не работя, като нормалните хора - като влезе началството и вместо от порното да превключа на google.com, аз трябва да правя обратното.
- Извинете, заели сте моето място. - Вашето място? И може ли да го докажете? - Мога. Оставих си сладоледа на него.
Върви си човек по брега на морето и намира запечатана бутилка. - Иииии, т’ва сигурно е вълшебна бутилка. Вътре сигурно има някой дух. К’во се правеше в такъв случай?! Ахаа, трябваше да се търка бутилката. Почнал той да търка бутилката, търкал час, търкал два... уморил се и тръгнал да хвърля бутилката. Точно замахнал и отвътре се чул скучаещ глас: - Извади тапата...!!!