Събота, 22 август 2026
|
Първомай
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Френски гларус след големи усилия успял да свали страхотна мадама и я завел на Алеята на влюбените в Ница. Тя била в романтично настроение: - Каква красота и тишина! Само песента на щурците гали ухото! - Гали, гали! Ама не са щурци, а ципове!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Как се казва мъж, който обича да разкарва жените с кола? - ЖенКар!
Бисери
03.10.2017
3,472 прегледа
Следващ →
Още вицове
Колко е приятно да се излезе в това прекрасно време навън. Даже и да е само за един аналгин срещу главоболие.
Студент от Русенския технически университет отива на гости във Велико Търново, да посети лекциите в Богословския факултет. Влиза той в една лекция, а лекторът, стар свещеник, започва: - Чеда мои, днес ще говорим за Божията Сила. Можете ли да кажете нещо за Божията Сила? Пълно мълчание в залата. Свещеникът пита един по един, всички мълчат. Стига до Русенкия студент, "инженера": - Вие, колега, какво можете да кажете за Божията Сила? - Ами, Божията сила ... е равна на Божията маса по Божието ускорение.
В час по математика. Учителката: - Деца, готовите ли сте за класното? Значи първата задачка е: на колко е равно две по две? Отговорите изпращайте като SMS на кратък номер XXXX.
- Каква е приликата между мастурбацията и творчеството на Веско Маринов? - И двете носят удоволствие само на изпълнителя. ---- Приликата между гръмотевицата и Веселин Маринов е, че не се знае къде и кога ще удари. ---- Каква е разликата между Веселин Маринов и терорист? Терористите имат симпатизанти.
- Скъпи, снощи хапнах след шест часа, наругай ме. - Изгори от срам, чудовище мазно!