Събота, 22 август 2026
|
Първомай
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Майка ми е рускиня, а баща ми - юрист (евреинът)
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Нищо не увеличава така центъра на града така, както обявите за продажби на имоти.
Бисери
03.10.2017
3,190 прегледа
Следващ →
Още вицове
Азис е при доктора. - Докторе, помогнете! Вчера сложих едни прашки и сега не мога да ги сваля!!! - Защо? - Харесват ми.
Извънземните не бързат да установяват контакт със земляните, обяснявайки това, че на Земята засега е прекалено скъп роуминга!
Моята изповед: Сьжалявам че баша ми не е мутра! Сьжалявам че не живеем в кьща в бояна! Сьжалявам че нямаме SL-500! Сьжалявам че родителите ми са разведени! Сьжалявам че уволниха баща ми от работа! Сьжалявам че ми дават по 2лв. на ден! Сьжалявам че не си купувам маркови дрехи! Сьжалявам че вече няма да тренирам понеже нямям пари да си платя таксата. Сьжалявам че не мога да си купя нов G.S.M! Сьжалявам че трябва да се ограничавам в разговорите! Сьжалявам че понякога отказвам да отида на рожденните дни на прияте ли те си понеже сърце не ми дава да поискам пари от татко! Сьжалявам че няма да си празнувам абитюренския бал! Сьжалявам че когато искам да си купя нещо трябва да спестявам от джобните си 2 лв.! Сьжалявам че има хора които цял живот са били богати! Сьжалявам че сьм се родила! Сьжалявам че живея в Бьлгария!
Журналист пита футболистa Георги Терзиев: - Г-н Терзиев, отрази ли се на кариерата ви, че прегазихте с висока скорост момиче на пешеходна пътека в Сливен? Терзиев: - Ами какво да ви кажа, след случая от Левски ми предлагат един милион евро, а от формула 1 ми предлагат два милиона евро.
Стои си Манго в подлеза на ЦУМ. Добарал от някъде една вехта цигулка и стърже. Минават си хората, гледат го странно и подминават. Появява се един човечец на средна възраст и се заслушва. Свършва Манго изпълнението, а човека възкликва удивен: - Абе момче, страхотно свириш бе! Ама ти си един Паганини! Манго сбръчкал вежди и погледнал с пренебрежение: - Ти па да не си мноо убав бе?!