Петък, 21 август 2026
|
Първомай
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Продадоха на търг фланелката на Бербатов за 8250 лв. - А кой я купи? - Гонзо, за да усети какво е да носиш фланелка на звезда!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Как се различава сисадмин от обикновения човек? Обикновения при звънене на вратата пита "Кой е?", а сисадмина- "login: _"
Програмисти
03.10.2017
3,133 прегледа
Следващ →
Още вицове
Зайо спечелил на лотария, купил си BMW отишъл да сваля Лиса. Но все не можел да я прикотка в колата. Един ден я излъгал: - Лисо, я ела насам да ти кажа нещо на ухото... Лисицата протегнала глава през вратата към Зайо, а той вдигнал стъклото нагоре, приклещил я и я опънал. Вълкът в това време гледал завистливо отстрани и си мислел: "Абе аз пари за BMW нямам, ама барем една странична врата да си купя..."!
Отива един на гости. Вижда огромна котка. Пита: - Може ли да я погаля? - О, разбира се. Само да донеса йод и бинт.
- Колко полицаи са необходими, за да се смени крушка? — Шест! Един стъпва на масата и хваща крушката. Четирима хващат масата и започват да я въртят, а шестият стои до вратата с изваден пистолет и внимава да не дойде тока и да ги убие!
На митницата: - Мито ще платите ли? - Не! Както винаги имам само контрабанда.
Ти си млад, здрав, кипиш от сила? Дяволски хитър и готов да предизвикаш даже Господ? Ожени се и ще ти мине...