Петък, 21 август 2026
|
Първомай
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Той беше толкова голям песимист, че дори усмивката му приличаше на цепнатина върху гроб...
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Единствено Чък Норис може да пикае срещу вятъра, без да се опръска!
Любими Герои
03.10.2017
3,536 прегледа
Следващ →
Още вицове
До мениджмънта на Лукойл, Булгартабак и други, моля пазете в тайна заплатите на чистачките ви, за да не се травмира психиката на учителите.
Как може да разбереш дали някой пуши трева :като го питаш пушиш ли и той ти отговори КАКВО.
Пуякът разговарял с бика: - Как ми се иска да полетя и да кацна на това дърво - въздишал той, но не ми достига енергия, за да махам толкова силно с крила. - Защо не клъвнеш малко от фекалиите ми - предложил бикът. Те са силно енергийни и хранителни. Пуякът се надвесил над една от неговите купчинки и не след дълго открил, че бикът е прав - вече имал енергия и успял да достигне най-долният клон на дървото. На следващия ден, след като си похапнал още от чудодейната смес, той кацнал на по-горния клон. Най-сетне, няколко дни по-късно, пуякът гордо се перчил и вдигал врява от върха на дървото. Не след дълго бил забелязан от фермера, който го свалил с един изстрел на пушката си. Бизнес поука: Лайняните номера могат да ви изведат на върха, но не и да ви помогнат да се задържите там.
Иван спи спокойно, защото си е платил всички данъци. Пешо спи спокойно, защото съвестта му спи. Ако няма разлика, защо да плащаш?
Отива един при лекар: -Докторе трябва да ме кастрирате! Доктора: -Но как така, какво ви е, как ще ви кастрирам току-така! -Проблем голям! Трябва да ме кастрирате... плащам си искам да ме кастрирате, не търпи отлагане. Доктора склонил. След операцията Пациента се буди и пита. -Е как мина, успешна ли е операцията? -Да успешна е вече сте кастриран. -Еееее най-сетне, кастриран съм, вече мога да се оженя за онази еврейка! Доктора: -А, евреите просто се обрязват. -Обрязват де, обрязват. Аз нали това казах? !? ? !