Петък, 21 август 2026
|
Първомай
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По данни, щателно събирани през последните пет години от известния пияница Гошо Гроздовата, в квартала го уважават 845 души.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Гадории
- Какво се случило с мухата, която стояла на писалката? - Изписали я...
Гадории
03.10.2017
4,831 прегледа
Следващ →
Още вицове
В киното. - Скъпи, виж съседа до тебе е заспал. - И какво от това? Не мисля, че това е повод да ме будиш.
- Не ме гледайте на снимката, много лошо съм излязла там! Дайте си ми я! - Госпожице, спокойно! Талона на колата и гражданската отговорност, моля.
- Извинете, но трябва да бързам! - Какво е станало? - Забравил съм вкъщи да изчистя! - И какво, жената ще се кара? - Не, няма, страхувам се пак да не дойде при нея мистър Пропър!
...и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! -SMS съобщение Гошо, Петър Иванов е. В В 10:00 часа ще те чакам пред затвора. Излез там да се разберем. -Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ" Хриска, прибирай се вкъщи! Купих ти шампоан, да обядваш. Мама -Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ" Бони, в тоалетната сме. Ела да ни донесеш салфетки, моля те. Чао! Чакаме те. -Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ"
Жена слиза по стълбите и влачи детенцето си като го държи за краката, а главата му се удря по стъпалата. Среща я съседка и уплашено й казва: - И-и-и, недей така ма, ще му падне шапчицата на детето!!! - А, няма страшно, аз съм му я заковала!