Петък, 21 август 2026
|
Първомай
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пийнах безалкохолна биричка! Изчуках надуваема жена! Изпуших електронна цигара! Време е да се регистрирам в сайта на виртуалното правителство!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Аутопсията показа - трупът е спал!
Черен хумор
03.10.2017
1,606 прегледа
Следващ →
Още вицове
Молитвата на момичетата: Господи, моля, изпрати всички калории в циците!
Излиза медицинската сестра в чакалнята пред родилното с три бебета в ръце и казва на таткото: - Не се плашите, че са толкова много? - Не... - Тогава дръжте ги, а аз ще донеса и останалите!
Разправят, че се е случило наистина, ама знаеш ли... Поредна сесия на ООН, посветена на вечния въпрос ( отношенията между евреи и араби), посланикът на Израел произнася реч: - Преди да започна моята реч, бих искал да разкажа една притча. Моисей водил израелския народ из пустинята и когато всички ожадняли той ударил с тоягата си по земята и на това място се появило езеро. След като утолили жаждата си, Моисей и хората му се съблекли и влезли да се изкъпят. Когато излезли от водата, дрехите ги нямало! Вероятно араби ги били откраднали! Представител на арабския свят скача и крещи: - ТОВА Е ЛЪЖА! По това време там не е имало никакви араби! Посланика на Израел: - Именно с това бих искал да започна своята реч!
- Никои не обича тежката работа, само този който плаща за нея.
Отива един на една опашка и пита: - Извинете, кой е последен? Хората се обърнали и му казали: - Ти!!