Петък, 21 август 2026
|
Първомай
31°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пациент към доктора: - Докторе, намерете ми някаква друга болест. Тази не ми е по джоба.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
В магазина за алкохол: - Извинете, мисля, че водката Ви е развалена. - Защо? - Вчера купих 2 бутилки. Изпих ги и ми прилоша.
Пиянски
03.10.2017
2,120 прегледа
Следващ →
Още вицове
Гаджето на "B B King" решила да му направи подарък за рожденния ден, като си татуира на двете бузи на задника по едно "В". Дошъл големия ден, завела го тя в спалнята събула си прашките и се надупила, а той попитал: - Кой е тоя "ВОВ" бе???
Надпис в тоалетна: "Тука и най-големите юнаци се посраха!"
В един спален вагон пътуват мъж и жена. Мъжът е настанен на горното легло, а жената на долното. По едно време на мъжа му се приискало да се сближи с жената. Написал на едно листче следното и го завързал с конец за члена си: - Ако искаш да правим любов дръпни конеца един път, а ако не икаш го дръпни 40 пъти като последните десет пъти - по-бързо.
Вашата тъща и даначния ви инспектор са в горяща къща - имате възможност да спасите само единия от тях. Какво ще изберете: 1. Да отидете да хапнете нещо в близкия ресторант. 2. Да отидете на кино.
Обаждане в полицията: - Ало! Идвайте бързо, двама хулигана бият мъжа ми! Пауза... - А не, всичко е нормално, той ги бие. Прекъсва.