Събота, 22 август 2026
|
Първомай
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако трябва да късаш с момиче, то най-добре е в McDonalds. Няма никакви остри ножове, вилици, тежки посуди и винаги можеш да се скриеш зад някое дебело бебе.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Някакъв пияница се прибира посред нощ у дома. Кучето го залаяло в двора, а той му шепне: - Тихо, Шаро, тихо! Че ако чуе жената, ти къде ще спиш?
Пиянски
03.10.2017
1,955 прегледа
Следващ →
Още вицове
Из милиционерски доклад: \"Заподозреният се качи в асансьора и изчезна в неизвестна посока\".
Жена на свиждане при мъжа си в затвора: - Слушай, децата вече започнаха да задават въпроси… - Какво - къде е баща им ли? - Не - къде си скрил ограбените пари.
Инструкция в израелска казарма: “Бъди бдителен! Човек, който върви по улицата и постоянно се озърта, е арабски терорист! Човек, който върви по улицата и гледа право напред, е хладнокръвен арабски терорист! Човек, който върви по улицата и гледа в небето, е арабски терорист-фанатик! Човек, който върви по улицата с наведена глава, е арабски терорист в депресия! Човек, който върви по улицата със затворени очи, е луд арабски терорист! Човек, който не върви по улицата, е болен на легло арабски терорист! Арабските терористи трябва да бъдат арестувани на място! В случай на опит за бягство, дайте предупредителен изстрел във въздуха, след което веднага предайте трупа за аутопсия.”
В продажба са пуснати книжки за оцветяване за деца от бедни семейства, които имат само един, черен флумастер: "Жена от Иран" и "Всички баскетболисти от НБА".
Мислите са велика сила, ти създаваш своите усещенания и своя опит чрез мислите си. Сам избираш какво да мислиш.