Петък, 21 август 2026
|
Първомай
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Днес помагах на баща ми да преместим едно дърво и се сетих за теб. - Какво съвпадение, точно слагах пица в микровълновата за две минути и аз се сетих за теб.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Сисадминът се изплю на монитора и забърса с ръкава си. "Намерено е ново устройство - чист монитор", радостно съобщи windows-а.
Програмисти
03.10.2017
3,744 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как може такова нещо! Това би трябвало да е изискан ресторант, а вие пипате пържолата ми! - Да се изясним, господине! Не я пипам, а я придържам! Да не искате да падне още веднъж на земята?!
- Какво е безопасен секс? - Това е когато жената е в провинцията на гости на майка си!
- Чък Норис е направил на Мона Лиза тази усмивка.
- Здравейте, едно кило месо, моля. — Няма месо. — Е как? На магазина пише месо. — Е и на моя гараж пише гараж, ама вътре има само дърва.
- Защо толкова скъпо? - пита пациент, получил сметката си от зъболекаря, - това е три пъти повече от обичайната такса. - Да, знам. Но така крещяхте, че изплашихте два клиента.