Петък, 21 август 2026
|
Първомай
31°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако е верен израза, че "обущарят е без обувки", то става ясно, защо мнозинството гинеколози са мъже.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Шофьори
В автосервиза дама пита монтьора: - Какво ще кажете за моята катастрофирала кола? - Хм…, засега мога да ви кажа, че пепелникът ви е напълно здрав.
Шофьори
03.10.2017
4,897 прегледа
Следващ →
Още вицове
Циганин влиза с взлом в някакъв апартамент. Докато се оглежда за нещо да свие, чува крясък: - Аз те виждам, вижда те и Исус! Циганинът се стряска, оглежда се, но никой. Продължава с обиколката, когато пак: - Аз те виждам, вижда те и Исус! Този път циганинът се оглежда по-добре и в тъмното, някъде до пердето вижда клетка и папагал, който отново изкрясква: - Аз те виждам, вижда те и Исус! - И к`во от т`ва, ти си само папагал! - Е да, ама Исус е питбул!
- Какъв хайвер повече харесваш - черен или червен? - Какво е това "или"? Аз съм привърженик на компромисните решения...
- Докторе, грух-грух, каква е разликата между свинския грип, грух-грух, и обикновения грип? - Уважаеми, грух-грух, свинският грип на практика, грух-грух, по нищо не се различава от обикновения!
Димитър Пенев определя тактиката на отбора преди мач: - Днес ще играем 4:4:3. И Стоичков отвръща: - Ама тренер, ние ставаме 12. - Ние тука да се броим ли сме дошли или да играем?
Спуснато е нареждане от горе. За да се преборят с корупцията по високите етажи, офисите на шефовете ще бъдат преместени в партера.