Събота, 22 август 2026
|
Първомай
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво казва евреина преди да използва сапун? - Извинявай тате!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Какво е двулевка? - Жена с два леви крака.
Любими Герои
03.10.2017
3,832 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама си говорят: - Къде ще ходиш на почивка тази година? - На Кушадасъ, че за Созопол нямам толкова пари...
Три мутри седнали да си говорят за дащерите си и първата мутра казал : - Вчера влизам в стаята на дащеря ми отварям шкафа и виждам цигари значи е почнала да пуши .... и почнах да рева втората мутра казал : - Това не е нищо аз влизам в стаята и намирам бутилка с водка значи дъщеря ми е почнала да пие....и аз заревх третата мутра казала: - Вие сте добре бе а аз вчера влизам в стаята на дъщеря ми и кво да видя презервативи ........значи и е пораснал КУР
- Много съжалявам, но този месец няма да мога да ви платя за квартирата. — Но как така? Вие казахте същото миналия месец, по миналия също, а и преди три месеца!!! — Нима не си държа на думата?
Жени - странни същества, за тях не са достъпни най-обикновени човешки радости: гол на любимия отбор, бира след работа или риба с приятели.
Една жена разправя на приятелката си: - Научих, че мъжът ми ми изневерява. Сега се чудя дали да му кажа? - Защо? Той и без това си го знае.