Петък, 21 август 2026
|
Първомай
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Каква е разликата между жената и козата? Отговор: На жената циците са отпред а на козата отзад.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Класическа ситуация. Съпругът се прибрира и какво да види - съпругата му с наш Славчо в леглото. Скандал. Съпругата вече бясна: - Славчо, покажи му, че си истински мъж!!! - Какво и него ли да наеба?
Семейни
03.10.2017
2,002 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обаждане до поддръжката: - Не мога да вляза в Интернет! - Знаете ли с каква операционна система сте? - Разбира се, че знам: Фейсбук.
Цялата съвременна наука не може да даде отговор на съвсем прост въпрос:"Откъде да се вземат пари?"
- Какво е цирк на лед? - Това е нашия национален отбор по хокей на лед.
- Странно! - казва младеж на мацката, с която е танцувал. - Едвам Ви поканих и песента свърши. - Нормално, - отговорила девойката усмихната, - диджеят ми е гадже!
На питане дали правомерно е закупен апартамент 180кв.м в кв."Изток" за 130 000 лв от главния комисар на МВР, министър Петков: " Аз лично нямам никакви съмнения в правомерността на закупуването на апартамента, - заяви вътрешният министър Румен Петков и запита защо никой не се е заинтересувал, когато миналата година Валентин Петров е получил сърдечна криза. -------- Защо никой не отговори на министъра: "Всеки може да получи сърдечна криза, но малцина могат да купят такъв апартамент на такава цена." -------- - Кога ще свършат тези подаръци от цената на апартаментите, които държавата продава на служителите си? - Като свършат апартаментите.... -------- - Защо 180кв.м, а не 80-100кв.м? - Защото е много гладен комисар.