Събота, 22 август 2026
|
Първомай
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Национален ден за почистване - ден, когато тези, които никога не са цапали, чистят за всички други..
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- И помни, лейтенат Боко от милицията, точно в полунощ ще станеш лейтенат от полицията. - А главата? - Тук, уви, съм безсилна, главата ще си остане тиква.
Професионални
03.10.2017
3,428 прегледа
Следващ →
Още вицове
Внуче към баба си: - Бабо, защо това се нарича кръстовище. - Ами преди да минеш през него, трябва да се прекръстиш сине.
Компютрите са ненужни. Те могат да дават само отговори.
Подготвят се сериозни промени в кабинета на Борисов. Саксията с фикуса ще бъде преместена вдясно от входа.
Отива един програмист на очен лекар. Сяда за преглед на очите срещу таблицата. - Прочетете, моля! - " ЩЕНГВ".. Докторе, нещо с енкодинга не е наред!
Искаш да впечатлиш момиче с твоя интелект? Разкажи й, как благодарение на него си спечелил първия си милион.