"Родопа" загуби гостуването си на "Загорец" в Нова Загора

“Родопа” (Смолян) загуби гостуването си на “Загорец” (Нова Загора) с 1:2, след скандално съдийство на главния рефер Тодор Тодоров от Пловдив. Домакините откриха резултата през първото полувреме от отсъдена несъществуваща дузпа. Въпреки това, тимът воден от Данаил Бачков се върна в мача през втората част, след изравняване с попадение на Михаел Кисьов. Последваха няколко добри ситуации за “Родопа”, като при едната топката се удари в гредата на противниковата врата. Тодоров подмина и две явни нарушения в наказателното поле на “Загорец”. Не бяха отсъдени дузпи за избиване с ръка на топката и явно поваляне на Кисьов. В крайна сметка, домакините стигнаха до победата с далечен гол.
“Заслужавахме поне точка. Пуснах в игра всички млади момчета, Георги Близнаков направи дебют”, коментира след срещата старши треньорът на “Родопа” Данаил Бачков.
За разлика от Тодоров, неговите асистенти Лилия Думбалакова и Иван Беделев бяха перфектни в отсъжданията си.

Източник: Smolyan.bgvesti.NET