Четвъртък, 20 август 2026 | Първомай Слънчево 36°

Днес ще е слънчево и по-топло от обичайното за сезона

Днес ще е слънчево, с разкъсана висока облачност. Ще духа умерен, в североизточната половина от страната до силен запад-северозападен вятър, който вечерта ще отслабне. Температурите ще се повишат и максималните ще са между 19° и 24°, малко по-ниски по Северното Черноморие, в София - около 20°.

Над планините ще е предимно слънчево, с временни увеличения на облачността. Ще духа умерен, по билата и силен запад-северозападен вятър. Температурите ще се повишат и максималната на височина 1200 метра ще бъде около 13°, на 2000 метра - около 7°.

4 градуса показват термометрите в ранното утро на 8 април в Смолян. Утрото е ясно, през деня ще преобладава слънчево време. Ще бъде по-топло от обичайното за сезона, максималната температура ще достигне 16 градуса.
 

Сподели

Реклама — Зона 16 (728x90)

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!

Вход
Реклама — Зона 3 (728x90)