За 26 минути "Борислав" реши мача си с Карнобат

Борислав (Първомай) победи гостуващия тим на Карнобат с 4:2 в среща от V кръг на Югоизточна футболна трета лига.

26 минути бяха достатъчни на първомайци, за да „напълнят кошницата“ на карнобатлии. Първото попадение беше в 3-ата минута, след отсъдена дузпа, реализирана от Радослав Влашев. Десет минути по-късно Димитър Димитров удвои. Стефан Рабаджийски направи резултатът класически 3:0 в 24-тата минута, а само две минути по-късно вкара и за 4:0.

През втората част футбулистите на „Борислав“ не бяха толкова мотивирани и макар да контролираха мача, гостите успяха да върнат два гола - в 60-ата и 81-ата минути.

Така „Борислав“ – Първомай вече е втори във временното класиране, но му предстои тежко гостуване на „Черноморец“ – Бургас.