Четвъртък, 20 август 2026 | Първомай Слънчево 36°
Първомай България Светът Обяви Видео eTV

Първите сергии с мартеници отвориха,на мода са любовните послания

Първите сергии с мартеници отвориха

Няма промяна в цените на мартениците в Димитровград и тази година. Между 1 лв. и 2 лв. върви бройката на най- продаваните червено-белите пролетни символи, които се поставят на ревера.

Между 0,10 лв. и 0,50 лв са мартеничките с вид на гривни за ръка. Новост тази година е комбинацията от мартеница с надпис, подхождащ на празник като Св.Валентин - "Мое сърчице", "Мисля за теб","Искам те" и др.

Богато е разнообразието им и за деца, като върху мартениците присъстват популярни анимационни герои.

Остават актуални и големите модели, предназначени за дома и офиса, както и тези с фолклорни елементи.

Вече информирахме, че тази година местата на базарите за мартеници се запазват. Шатрите пред кино "Планета Пайнер" вече отвориха, монтирани са такива и пред Общината и бившето кино "Химик". Над 50 са търговците, заявили участие в базара тази година.

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Мартеници с любовни послания се появиха на пазара тази година

Цените на пролетните символи са без промяна тази година

Сподели

Реклама — Зона 16 (728x90)

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!

Вход
Реклама — Зона 3 (728x90)