Няма драма в резултата от контролата с „Евроколеж“

Няма драма в това, че първата контрола на „Борислав“ с „Евроколеж“ завърши с хокеен резултат - 8:2 за гостите от Пловдив. Това е мнението на треньора Димитър Янчев - Янеца. Първомайският отбор излезе за мача само след 2 дена тренировки, докато „Евроколеж“ са с месец напред. Освен това, те са по- класния отбор, играл през миналия сезон във „В“ група и класирал се в първата половина на таблицата.

В двете полувремена Янчев изпробва два различни отбора. През първата част първомайци бяха равностойни на своя противник до към 30-тата минута. Последваха 4 бързи гола до края на полувремето.

Вторите 45 минути започнаха с два гола за „Борислав“ – на Димитър Далев и на Апостол Иванов от дузпа. Едно попадение на играещия треньор не беше признато. Малко по- късно се видя как физическата подготовка на домакините не е достатъчна и те получиха още 4 гола, единият от които остави съмнения за засада.